05.11.11

Serija je počela, K. Milaković i Udovičić "riješili" Budvu

Pobjedom 13:10 nad Budvom Žapci su prekinuli seriju poraza, najbolji pojedinci bili su Kristijan Milaković s 5 pogodaka i Vanja Udovičić s 4.

Pobjeda protiv Budve 13:10 (3:3,3:3,5:2,2:2) vratila je osmijeh na lice mladostaša. Utakmica je bila nizvjesna do poluvremena a tada je stroj Mladosti s 5:2 završio treću četvrtinu i praktički odlučio pobjednika. Mladostaši su bili vrlo dobri u napadu, u prvom poluvremenu 4 pogotka postigao je K. Milaković a u drugom je 4 pogotka postigao Udovičić. Ta dva igrača nosili su Žapce, dok su Hinić i Radu zaradili podosta isključenja. Kod Budve najbolji je bio Danilović s 4 pogotka. Trener Kobešćak ovako je kometirao utakmicu :" Nakon teške tekme u Reccu vrlo sam zadovoljan napadačkom igrom, dok nam je obrana bila lošija strana pa na njoj još moramo poraditi. Budva se, kao što sam najavio, pokazala kao tvrd orah što ovu pobjedu čini još slađom. Slijedi nam Liga prvaka s Jugom i dobro je da idemo u Dubrovnik nakon pobjede."